KOSGEB Düzce kursları ne zaman başlamaktadır ?

Kategori: Genel | 0

İŞKUR dahil olmak üzere tüm Düzce’deki KOSGEB kurslarını veren kurumların başlangıç tarihleri İnternet üzerinden sadece https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=81 bu adres üzerinden yayımlanmaktadır. İl filtresini kullanmadan doğrudan bu adres üzerinden tüm Düzce girişimcilik eğitimlerinin başlangıç tarihlerini görebilirsiniz. Ayrıca aynı adres üzerinden eğitimi veren kurum ve hatta eğitime girecek olan öğretim görevlisinin kimlik bilgilerini dahi yine bu adreste görebilirsiniz. Size uygun tarihte olan eğitim başvuruları iki şekilde gerçekleştire bilirsiniz.

  1. Açılan sayfadaki eğitimi veren kuruma şahsen olarak başvuruda bulunarak ( Düzce dahil tüm girişimcilik eğitimi veren İŞKUR düzenlediği eğitimlerde girişimcinin işsiz ve kendine kayıtlı olmasını şart koşmaktadır )
  2. e-Devlet üzerinden başvuru formunu doldurarak.

e-Devlet üzerinden girişimcilik eğitim başvuruları nasıl yapılır ?

Daha önceleri sadece ilgili kurumlara şahsen olarak kabul edilen girişimcilik eğitimleri artık İnternet üzerinden e-devlet kapısı ile birlikte kabul görmektedir. Şayet elinizde bir e-Devlet şifresi mevcut ise başvuru yapmadan önce ilk olarak lütfen sistemde yer alan iletişim bilgilerinizi güncelleyin. Özellik ile sorun yaşamadan başvuru formuna kavuşabilmek için elektronik posta adresiniz mutlaka girilmiş olması gerekmektedir.  Başvuru formuna doğrudan ulaşmak için https://edevlet.kosgeb.gov.tr/ adresine girip bu alanda ister arama çubuğuna girişimcilik eğitimi yazara isterseniz de ” TÜM HİZMETLERİ GÖSTER ” butonunu kullanarak ” UYGULAMALI GİRŞİMCİLİK EĞİTİMİ ” sekmesini bularak gerçekleştire bilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir